Ana Sayfa | About EGM | İletişim | Site Haritası
 
 
Detaylı Arama
 


 
BİREYSEL EMEKLİLİK ARACILARI SINAVI (e-BEAS)

 

 e-BEAS Deneme Sınavı

Emeklilik Gözetim Merkezi'nin yapacağı Elektronik Bireysel Emeklilik Aracıları Sınavının (e-BEAS) nasıl bir ortamda gerçekleşeceğini görmek için aşağıdaki linkten gireceğiniz sayfa ile geçici bir kullanıcı adı ve şifresi alabilir, bu şifre ile sisteme giriş yaparak 15 soruluk örnek bir sınavı gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Sınavı denemek için aldığınız kullanıcı adı ve şifresi geçici olarak verilmektedir ve sınav bittikten sonra geçersiz hale gelmektedir. Tekrar giriş yapabilmek için yeni bir kullanıcı ve şifre kaydı yapmanız gerekmektedir. Sınav sonunda herhangi bir puanlama yapılmamaktadır. Cevapladığınız soruların doğruluğuna ilişkin bildirim tanımlı e-posta adresinize yapılmaktadır.

 

e-BEAS Deneme Sınavı
e-BEAS'ta kullanılacak Hesap Makinesi için tıklayınız.
 e-BEAS Soruları

e-BEAS sorularına aşağıda yer alan bağlantıdan konu bazında ulaşabilirsiniz. Sınav esnasında her adaya farklı soru seti gelmekte, şıkların dizilimi farklılık göstermektedir. Dolayısıyla aday soru setlerindeki doğru şıklar dosyada belirtilen doğru şıklardan farklı olabilir.

 • e-BEAS sorularını indirmek için tıklayınız.


 •  
   
  International Organization for Pension Supervisors T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı
   
   
  © 2008 Tüm hakları Emeklilik Gözetim Merkezi A.Ş.'ye aittir. Sarıkanarya Sokak No: 18 Yolbulan Plaza A Blok Kat: 1 34742 Kozyatağı/İSTANBUL
  Tel: (216) 571 66 00 - (216) 445 85 58 Faks: (216) 571 66 01 - (216) 445 69 16
  gri{creative}agency