e-Devlet Üzerinden "Bireysel Emeklilik Sistemi Devlet Katkısı Kullanım ve Limit Bilgileri Sorgulama" Servisi
Bu servis aracılığı ile katılımcı bazında sözleşme bilgileri, ödenen Devlet katkısı ve kalan Devlet katkısı limiti bilgileri görüntülenebilmektedir.

Servis aracılığı ile sunulan tutarlar, hesaplanan Devlet katkısı tutarlarını göstermektedir, "Devlet katkısı fon tutarı" toplamı değildir. Diğer taraftan Devlet katkısı, mevzuat kapsamında tanımlı süreçlerin tamamlanmasını takiben katılımcıların Devlet katkısı hesaplarına ödendiği için hesaplanan tutar henüz hesabınıza ödenmemiş tutarları da içerebilir.

İlgili servise erişim için turkiye.gov.tr adresinde yer alan e-Devlet Kapısı'na aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:

e-Devlet Şifresi
T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem ile kimlik doğrulaması yapmak istiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak da sisteme giriş yapabilirsiniz.
e-Devlet Şifresi ile Sorgulama Yapmak İçin Tıklayınız

Mobil İmza
Cep telefonunuz ve hattınıza kayıtlı mobil imzanız ile kimliğiniz doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem ile kimlik doğrulaması yapmak istiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak da sisteme giriş yapabilirsiniz.
Mobil İmza ile Sorgulama Yapmak İçin Tıklayınız

Elektronik İmza
Şahsınıza ait elektronik imza kartınız ile kimliğiniz doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem ile kimlik doğrulaması yapmak istiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak da sisteme giriş yapabilirsiniz.
Elektronik İmza ile Sorgulama Yapmak İçin Tıklayınız

T.C. Kimlik Kartı
Şahsınıza ait T.C. kimlik kartı ile kimliğiniz doğrulandıktan sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem ile kimlik doğrulaması yapmak istiyorsanız, diğer seçenekleri kullanarak da sisteme giriş yapabilirsiniz.
T.C. Kimlik Kartı ile Sorgulama Yapmak İçin Tıklayınız

İnternet Bankacılığı
Bankaların İnternet şubeleri aracılığı ile başka bir şifreye ihtiyaç duymadan, güvenli bir şekilde e-Devlet Kapısı'na giriş yapabilirsiniz. Bunun için linkteki listeden İnternet bankacılığı kullanıcı hesabınız bulunan bankayı seçmeniz ve İnternet bankacılığı kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterlidir.
İnternet Bankacılığı ile Sorgulama Yapmak İçin Tıklayınız